vakuová manipulace
– FEZER
hadicové manipulátory manipulátory
pro neprodyšné materiály
manipulátory
pro pórovité materiály
přesná manipulace s pevným vedením vakuové stoly otočná ramena a jeřábové dráhy vakuové komponenty

STARTRACK

Ať již jde o nástěnné nebo sloupové otočné jeřáby, závěsné dopravníkové systémy nebo pevně vedená manipulační zařízení – zde naleznete vše, co k manipulaci ještě patří.

StarTrack - otočná jeřábová ramena a závěsné jeřábové dráhy

Snadná cesta k cíli

Díky nově vyvinutému systému hliníkových kolejnic StarTrack se manipulace stává dětskou hračkou. Mimořádně lehce fungující provedení s robustním ocelovým nosičem a speciálními transportními vozíky umožňuje snadno pohybovat s břemeny hmotnosti až 500 kg. Ať již jde o otočné jeřáby připevněné přímo na stěně nebo na sloupu, na základě různé délky dosahu a velikosti profi lu lze váš průběh prací výrazně zracionalizovat a přizpůsobit vašim potřebám. Mimoto jsou též k dispozici provedení s vyztužením stropu, teleskopickými sloupy nebo mobilními základovými deskami.Ideální i při velkých vzdálenostech

Ať již jde o pracovní délky 30 m nebo šířky 8 m – pomocí kolejnicového systému StarTrack je možno všechno pokrýt. A to s naprosto lehkým chodem a přesností. Přitom lze pomocí hliníkových kolejnic sestavit jednokolejnicovou dráhu, zvedací zařízení s jedním nosníkem nebo se dvěma nosníky. Standardizované a vysoce zatížitelné spojovací prvky zaručují bezpečnou a mimořádně efektivní manipulaci s břemeny hmotnosti až 600 kg.