vakuová manipulace
– FEZER
hadicové manipulátory manipulátory
pro neprodyšné materiály
manipulátory
pro pórovité materiály
přesná manipulace s pevným vedením vakuové stoly otočná ramena a jeřábové dráhy vakuové komponenty

VACU COIL

Pro manipulaci s několikatunovými kotouči, svitky pásové oceli nebo papírovými rolemi je zde VacuCoil! Zaručuje naprosto bezpečnou a spolehlivou manipulaci, i v případě prodyšných materiálů.

VacuCoil - horizontální transport do 5 t

Prostě kulatý předmět

Zařízení VacuCoil bylo speciálně vyvinuto pro manipulaci s kotouči, svitky pásové oceli a papírovými rolemi. Bezpečně lze transportovat i materiály s povrchovou úpravou nebo předměty s balicí stahovací páskou. Speciálně pro přemísťování a manipulaci ve skladech je k dispozici VacuCoil v horizontálním provedení. Přitom jsou předměty přisávány přímo na své čelní straně. Individuální konfi gurace přísavných desek a jejich různé komorové uspořádání umožňuje bezpečně a šetrně transportovat předměty různého vnitřního a vnějšího průměru. K bezpečnostnímu vybavení patří akumulátor podtlaku, jakož i akustické výstražné zařízení se signalizací výpadku elektrické energie. Pomocí četných volitelných doplňků lze tato zařízení přesně přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníků.

VacuCoil - naklápění do 2 t a více

Výrazně větší volnost pohybu

Pro obsluhu nepřetržitě pracujících razicích strojů a lisů je vhodný VacuCoil-90 s naklápěcím zařízením. Dosud bylo nutné svitek připevnit na lano nebo hák a z horizontální polohy jej „přetáhnout“ do vertikální, nyní se pouze na svitek nasadí VacuCoil, a zbytek obstará stisknutí tlačítka. Přisátí – naklopení a položení na navíjecí trn. Materiál lze přivádět ke stroji snadno a bez jakéhokoli poškození.
V duchu našeho hesla: bezpečně – šetrně – rychle!