vakuová manipulace
– FEZER
hadicové manipulátory manipulátory
pro neprodyšné materiály
manipulátory
pro pórovité materiály
přesná manipulace s pevným vedením vakuové stoly otočná ramena a jeřábové dráhy vakuové komponenty

VACU GIANT

Těžké zvedací zařízení pro manipulaci s deskovitými materiály s neprodyšným, rovným a strukturovaným povrchem do hmotnosti 50 t i více.

VACU GIANT - Horizontální transport do 40 t

Prostě dokonalý pro těžká břemena

I plechy délky 20 metrů a hmotnosti několika tun jsou pro VacuGiant dětskou hračkou. Přináší do oblasti těžkých břemen pohyb. Jednoduchá, avšak velmi robustní konstrukce a inteligentní bezpečnostní zařízení těchto „gigantů“ zaručují spolehlivou a naprosto bezpečnou manipulaci. Zařízení této řady jsou se svým zavěšením přísavných desek a zvedáky nebo řetězy k dispozici pro nejrůznější požadavky. Ovládání vakua se děje buď manuálně prostřednictvím ručně ovládaných ventilů nebo pomocí elektromagnetických ventilů s tlačítky zabudovanými do manipulační rukojeti nebo ovládacího panelu. Ke kontrole vakua slouží kombinovaná výstražná optická a akustická signalizace spolu se zařízením signalizujícím výpadek elektrické energie.
VACU GIANT - Naklápění do 15 t

Žádaný tam, kde je třeba naklápět těžká břemena!

VacuGiant s naklápěcím mechanismem přiměje břemena stát. Ať již jde o manipulaci s nimi ve skladech anebo o montáž ve vertikální poloze. Díky svému robustnímu elektrickému nebo hydraulickému pohonu je VacuGiant schopen bez obtíží naklápět a šetrně transportovat břemena hmotnosti až 15 tun. Přitom zaručuje předimenzovaný akumulátor podtlaku, zabudovaný do základní konstrukce zařízení, při transportu těchto těžkých břemen dostatečnou a spolehlivou bezpečnost. Na základě našich technologických znalostí a zkušeností mohou být tato zařízení speciálně přizpůsobena aktuálním požadavkům zákazníků se zárukou racionální a provozně optimální manipulace, která se vám též ekonomicky vyplatí.
Silný výkon pro široké spektrum aplikací

  • ve válcovnách s okujenými nebo rezavými plechy
  • v loděnicích při manipulaci ve skladech ocelových plechů
  • v leteckém a kosmickém průmyslu pro manipulaci s hliníkovými plechy s citlivým povrchem
  • ve venkovním prostředí za mokrých a velmi chladných podmínek
  • a mnoho dalších!


VacuGiant - příklady použití