vakuová manipulace
– FEZER
hadicové manipulátory manipulátory
pro neprodyšné materiály
manipulátory
pro pórovité materiály
přesná manipulace s pevným vedením vakuové stoly otočná ramena a jeřábové dráhy vakuové komponenty

VACUBOY

Zvedací zařízení pro manipulaci s deskovitými materiály s neprodyšným, rovným nebo strukturovaným povrchem do 2 t.

VACUBOY - horizontální transport do 2 t

Bezpečně, šetrně, rychle

VacuBoy je ideální pomocník pro obsluhu strojů na zpracování plechu a k manipulaci ve skladech neprodyšných deskovitých materiálů. Díky svému unikátnímu stavebnicovému provedení se může VacuBoy přizpůsobit téměř jakýmkoli požadavkům zákazníků a zaručuje naprosto bezpečnou a jednoduchou manipulaci s předměty. Všechna zařízení jsou vybavena ručně ovládanými ventily a akustickým výstražným zařízením signalizujícím výpadek elektrické energie. Mimoto je k dispozici řada volitelných zařízení k doplnění a přizpůsobení.Působivé možnosti

VacuBoy pohybuje deskami z nejrůznějších materiálů. Ať již jde o robustní plechy nebo citlivé desky – VacuBoy si s nimi poradí. Zcela bezpečně a šetrně.

  • hliníkové a ocelové plechy
  • okujené nebo rezavé plechy
  • žebrované a bradavkovité plechy
  • plastové desky
  • skleněné desky a okenní tabule
  • kamenné desky
  • povrchově upravené dřevotřískové desky
  • sendvičové prvky
  • a mnoho dalších!


VACUBOY - naklápění do 1 t

Snadné naklápění!

Pro obsluhu stojatých strojů na zpracování plechu nebo pro vertikální ukládání výrobků je vám k dispozici VacuBoy též s naklápěcím mechanismem. Pomocí elektrických lineárních válců nebo pohonů se může přisáté břemeno snadno naklopit a v každé mezilehlé poloze zastavit.

K ovládání slouží tlačítka ergonomicky uspořádaná v manipulační rukojeti. Zařízení této výrobkové řady mají veškerá potřebná bezpečnostní zařízení a mohou být kdykoli přizpůsobena individuálním požadavkům.
VACUBOY - obracení do 500 kg

Snadné obracení!

Při četných manipulačních operacích se musejí zpracovávané předměty obrátit. Zejména tehdy, jestliže obě plochy mají být opracovány nebo u citlivého materiálu vizuálně zkontrolovány. V těchto případech je ideálním partnerem VacuBoy-180. Pomocí centrálního pohonu lze břemeno plynule obracet. Krajní polohy jsou bezpečně vymezeny koncovými spínači, jimiž se proces obracení samočinně zastaví.